VYSOČINA ZETOR SHOW 2024

publikováno v: Aktuality | 0

A je to tady! Po pětileté pauze se do Vysočina Areny vrátí Vysočina Zetor SHOW 2024, která opět nabídne velmi bohatý program plný zábavy, hudby a soutěží!  

Vysočina Zetor Show se bude konat 20.6.2024 za jakéhokoli počasí! A pokud se ptáte, zdali se bude překonávat nějaký z dalších českých rekordů, to zatím nevíme. Sami se necháváme překvapit, jak se plánování a organizace tohoto dne vyvine. Každopádně, do programu této akce neodmyslitelně patří konvoj Zetorů, do kterého se budete moci přihlásit prostřednictvím připravovaných webových stránek (jejich aktivace bude zveřejněna).

Poslední ročník uskutečněný v roce 2019 nesl název Vysočina Zetor Show II a patří mezi velmi vydařené akce toho roku. Byly vytvořeny nebo překonány hned čtyři české rekordy. „237 traktorů značky ZETOR na jednom místě viděly během celodenního programu téměř dva tisíce lidí. Účast překonala očekávání, a to zejména díky poskládanému programu a důslednému propojení praxe a škol. Bylo tak osloveno násobně více návštěvníků.

Cíl akce:

  • představení studijních oborů odborných středních škol zřizovaných Krajem Vysočina
  • pomoc při rozhodování o budoucím směřování studentů v zemědělském odvětví
  • nové pracovní příležitosti pro absolventy zemědělských a lesnických učilišť
  • představení nejnovějších trendů v zemědělství
  • propagace moderního a udržitelného zemědělství v našem regionu
  • zviditelnění a podpora regionálních/českých výrobců

Účelem této akce je atraktivně pobavit a zejména zaujmout návštěvníky všech věkových skupin. 

 

V minulých pěti letech se tato akce konat nemohla, neboť ji překazila covidová opatření. „Chystaný třetí ročník má proto ambice opět o něco vyšší. Právě spojení kraje Vysočina a Moreau Agri Vysočina, a to nejdůležitější, prezentace všech škol z kraje Vysočina se zemědělským zaměřením, se věřím stane skutečností,“ říká Milan Hájek.

 

Doufáme, že nadcházející ročník bude stejně tak lákavý a nakonec i podařený jako ročník minulý. Mimo jiné nasvědčují tomu i již zmíněné prezentace Vysočina Zetor Show (viz níže).

Manažerský večer a Dožínky – Moreau Agri Vysočina (moreauvysocina.cz)

Země Živitelka 2023 – Moreau Agri Vysočina (moreauvysocina.cz)

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!