Vysočina Zetor Show II.

publikováno v: Aktuality | 0

Buďte s námi u českého rekordu! Zúčastněte se spanilé jízdy na již tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW II. a překonejte se svým strojem ZETOR rovnou dva české rekordy!

Při posledním ročníku v roce 2017 došlo k neoficiálnímu pokoření světové rekordu v počtu traktorů značky ZETOR na jednom místě, rekord byl překonám o 17 strojů s celkovým počtem 134, letos ale míříme mnohem výš, tak buďte s námi u toho a společně nechme otřást v základech i další rekordy :-).

Zetor Show se bude konat 19.09.2019 a kromě pokusu o trhnutí hned dvou českých rekordů – nejvíce traktorů jedné značky na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů, se účastníci a návštěvníci akce můžou těšit na bohatý program a soutěže o atraktivní ceny pro účastníky konvoje (například zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem, Apple iPhone,…).

Celou akci pro vás ještě pilně připravujeme, ale už teď se můžete přihlašovat na pokoření obou rekordů! Stačí jen vyplnit formulář kliknutím na odkaz níže a můžete být zapsání v oficiální knize rekordů. 🙂

*Počet účastníků pokusu o překonání rekordů je omezen, tak nezahálejte a přihlašte vašeho ZETORA co nejdříve.

Pro registraci účastníků konvoje klikněte ZDE.

Malá ochutnávka z minulého ročníku.
Celou galerii si můžete prohlédnout kliknutím ZDE.