Týden plný návštěv

publikováno v: Aktuality | 0

Tento týden bylo v sídle MAV velmi rušno. Jak už se stává každoroční tradicí, poctil nás svojí návštěvou vítěz Rallye Dakar pan Josef Macháček. Majitel šesti sošek beduínů za dakarský triumf stále působí v týmu Buggyra. Tématem návštěvy byl především letošní ročník Rallye Dakkar a příprava na ročník nadcházející. 

V letošním ročníku přišel Josef Macháček o šanci na dobré umístění v předposlední, pro mnohé osudové etapě, po které nabral mnohahodinnou ztrátu. Navzdory všemu si ale poslední dakarskou etapu si užil.

Slovy Milana Hájka: „Jako vždy z Pepíka vyzařovala neskutečná energie! Pepíku díky, neboť jsme rádi za oboustrannou spolupráci, která nám velmi pomáhá nejen v obchodě.“ 

A opět po roce nás také navštívil prezident Českého svazu biatlonu pan Jiří Hamza, který letos obhájil pozici místopředsedy mezinárodní unie IBU.

Na schůzce se mimo jiné řešila další vzájemná spolupráce a podpora Vysočina Areny, která je velmi vyhledávaným místem sportovců nebo biatlonových fanoušků. Můžeme konstatovat, že při návštěvách našich zahraničních i českých partnerů budí Vysočina Arena nevšední zájem a obdiv. Řeč také přišla i na další připravovaný ročník Vysočina Zetor Show.

Jak dodal náš event manažer: „Jirko, díky!“