Studenti z Nového Města na Moravě přispěli svým dílem do ZETOR GALLERY

publikováno v: Aktuality | 0

Prvotřídní péče se dostalo ZETORU 6520, který nyní bude zdobit ZETOR GALLERY v Brně. Do parády si ho vzali studenti 1., 2. a 3. ročníku Střední odborné školy v Novém Městě na Moravě, kteří ho v rámci výuky v oboru Opravář lesnických strojů a zařízení v průběhu 10 měsíců zrenovovali. Předání traktoru proběhlo 19. června v prostorách ZETOR GALLERY za přítomnosti 14 žáků a pedagogů odborného výcviku Milana Müllera a Petra Hoffmana včetně ředitele školy Iva Teplého, ředitele naší společnosti MOREAU AGRI VYSOČINA Milana Hájka, za ZETOR pak obchodního manažera pro český a slovenský trh Miloše Šubra a manažera marketingu Martina Jurkoviče. Traktor řady UŘ III bude vystavený společně s plaketou podepsanou studenty, kteří stroj opravili.

ZETOR 6520 repasovali žáci Střední odborné školy v Novém Městě na Moravě oboru Opravář lesnických strojů – budoucí generace zlatých českých ručiček.

U vystaveného stroje v ZETOR GALLERY bude také plaketa připomínající autorství opravy. Tu při slavnostním předání traktoru podepsali všichni studenti, kteří se na jeho opravě podíleli, i pedagogové odborného výcviku Milan Müller a Petr Hoffman.

 

Nový přírůstek do rodiny exponátů v ZETOR GALLERY je zástupcem UŘ III, který zde dosud chyběl. Jedná se o prototyp tříválcového stroje, který nikdy nebyl uveden na trh. Stroj patřící ZETORU, se nacházel ve skladě, kde chátral. V září se ale stroje ujali studenti SOŠ Nové Město na Moravě a kompletně jej zrenovovali. Akce proběhla ve spolupráci s MOREAU AGRI VYSOČINA. Studenti školy jsou zapojeni i do projektu „postav si svůj traktor“, ve kterém již složili modely PROXIMA CABRIO.