Sportovní odpoledne s trenérem Martiny Sáblíkové

publikováno v: Aktuality | 0

Minulý týden jsme na naší firmě přivítali vzácného hosta, a to pana Petra Nováka, který je trenérem několika násobné olympijské vítězky od jejich 14-ti let.

Martina Sáblíková je mistryní ČR, Evropy, světa a držitelka několika světových rekordů. V průběhu své velkolepé sportovní kariéry  získala na olympijských hrách tři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile (v časovém horizontu 2006 – 2022). 

Svěřenkyně Petra Nováka je i nadále nezastavitelná a na posledním MS v Calgary si dojela pro dvě bronzové medaile v závodech na 3000 m a 5000 m. Obhájila tak loňský bronz v závodu na 3000 m na MS Heerenveenu. 

Důvodem setkání bylo sportovní odpoledne se zástupci naší společnosti a také řešení případné účasti Martiny na připravované akci Vysočina Zetor SHOW 2024. Martina by zde mohla být jako jedna ze sportovních hvězd, s nimiž se budou návštěvníci moci setkat v rámci autogramiády. Martina se bohužel nemohla tohoto setkání účastnit, jelikož se zotavuje z otoku kotníku, se kterým mimo jiné závodila na již zmíněném MS v Calgary.