Spojení sil na východu Čech – Moreau Agri Vysočina zahájila spolupráci s firmou Promech

publikováno v: Aktuality | 0

Větší prostory, nový servisní tým a více prodejních příležitostí – to vše přináší nová spolupráce s firmou Promech v Lipolticích, ke které došlo v zimě letošního roku. Díky novému silnému partnerovi máme možnost zkvalitnit náš servis a rozšířit prodej zemědělských a stavebních strojů.

Firma Promech sídlí v malebné obci Lipoltice v Pardubickém kraji v Podhůří Železných hor. Již od roku 1995 se věnují distribuci a servisu stavebních, ale i zemědělských strojů. A právě díky stejnému zaměření v těchto oblastech jsme se rozhodli spojit naše síly a využít servisních i prodejních služeb této firmy.

 

 

A na co konkrétně se bude firma Promech ve spolupráci s Moreau Agri Vysočina zaměřovat? Velkým pomocníkem bude především v oblasti servisu strojů značek HITACHI, KRONE a MANITOU. K dispozici mají nejen široký tým velmi kvalitních servisních pracovníků, ale i nově zrekonstruovanou servisní halu, která se může pyšnit rozlohou 900 m2.


U servisu však naše spolupráce nekončí. Firma Promech se dále bude podílet na prodeji strojů  HITACHI, kterou naleznete v našem portfoliu značek. Distribuci těchto strojů firma nově zprostředkovává v okresech Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Havlíčkův Brod,  Žďár nad Sázavou, Pelhřimov, Jihlava a v Třebíči.

 


Jsme rádi, že se firmě Moreau Agri Vysočina povedla navázat spolupráce s takto kvalitní firmou a můžeme společně posunout a zkvalitnit služby v oblasti servisu a prodeje strojů.