Slovo ředitele

publikováno v: Aktuality | 0

 

Vážení zákazníci, milí zaměstnanci, obchodní přátelé,

 

konec a začátek nového roku bývá dobou bilancování. Když se i my ohlížíme zpět, vidíme hlavně Vás, naše zákazníky. Jste nám věrní a je vás čím dál více. Dokazujete nám, a pevně v to doufáme, že to co děláme, děláme správně. Děkujeme za to.

Přejeme si Vám přinášet stále modernější a kvalitnější služby, a proto se stále snažíme naše vybavení i celý náš areál modernizovat a přizpůsobovat se aktuálním trendům. Značné úsilí věnujeme i zdokonalování našich zaměstnanců, a proto podstupují pravidelná školení v tuzemsku i zahraničí. Za dobu historie naší společnosti, která letos oslavuje, ač téměř s neuvěřením, své další půlkulatiny, si  středisko v Maršovicích vydobylo své silné a stabilní postavení. Vím, že v mnoha ohledech je stále co zlepšovat, ale zároveň je příjemné slyšet od nemalého počtu zákazníků, že patříme ke špici ve svém oboru. Také jsem si vědom, že požadavky některých zákazníků jsou mnohdy za hranicí našich možností, ale i v těchto situacích jsme nakloněni konstruktivní diskuzi a otevřeni rozumným podnětům ke zlepšení práce celého kolektivu. Toto platí o to víc, poněvadž dle situace, která panovala v uplynulém roce a prognóz, které jsou předpovídány pro rok nadcházející, nás po uspokojivých letech, čeká zřejmě období složitější. Můžeme jen doufat, že prognózy se nenaplní, případně se je budeme společně snažit eliminovat a toto období překonat k oboustranné spokojenosti.

Na závěr mi dovolte připomenout naši strategii:

  • Nechceme zvětšovat oblast, ale zkvalitňovat služby
  • Špičkovými produkty a kvalitními službami zajistit lepší produktivitu práce uživatelů
  • Větší zaměření na české výrobce, kde je jistota, že podporujeme sami sebe, naši ekonomiku a tím i naši budoucnost (obzvláště značka Zetor, slavící v letošním roce své sedmdesátiny, se již dnes jeví jako partnerství oboustranně výhodné)

 

Zachovejte nám přízeň a my uděláme vše, abychom Vás nezklamali!!!!!!!!!!

Za celou firmu Moreau Agri Vysočina

Milan Hájek – ředitel

podpis