Sezóna v plném proudu.

publikováno v: Aktuality | 0
Jaro stejně jako sezóna je již v plném rozpuku, a proto se i u nás musíme pěkně otáčet. Jak to vypadalo v areálu za poslední týden se můžete podívat do galerie níže. Naštěstí se nám v souvislosti s aktuální situací týkající se výskytu koronaviru daří maximálně zachovat provoz našich služeb, díky čemuž se na nás můžete spolehnout i v této nelehké době.

Předání rozmetadla Joskin Siroko S4010/9V a kompletace předváděcího rozmetadla Joskin Siroko 5513/13V.

Trochu netradiční předání teleskopického manipulátoru Manitou MLT 630 a provzdušňovače travních porostů Joskin EBR4S600.

 

Předání traktoru Zetor Forterra 130 HSX s čelním nakladačem TracLift TL 340 SL, vertikálního krmného vozu Storti Dunker 140 spolu s cisternou Joskin Modulo2 16 000 a příprava pro předání traktoru Zetor Major 80 HS, již v „Pininfarina“ designu spolu s rozdružovačem Lucas Castor +R30.

Jelikož je vyjíždění k zákazníkům ještě částečně omezené, tak je využité i obchodní oddělení s pomocí při přípravě strojů.

A v neposlední řadě nezapomínáme ani na nejmenší generaci našich sympatizantů. Po těžké práci a splnění domácích povinností je ideální odměnou svezení v pořádném traktoru.