Rozšířená modelová řada traktorů ZETOR COMPAX

publikováno v: Aktuality | 0

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. uvádí na trh další tři modely z řady COMPAX, a to CL 20, 26 a 26 PLUS s výkonem 18 až 24 koní. Bude tak možné vybírat až ze šesti modelů v tomto nižším výkonnostním segmentu kompaktních traktorů. 

Jedná se o spolehlivé a všestranné stroje, které jsou zároveň robustní a snadno ovladatelné. Díky snadné manipulaci, dostatečnému výkonu (18 až 37 koní) a nízkým provozním nákladům se stal mezi zákazníky oblíbeným strojem. Je ideálním řešením pro údržbu obcí, firemních areálů, sportovišť, ale také na lehké zahradnické či zemědělské práce. 

 

 

Nejnovější modely jsou vybaveny motory navrženými společností Mitshubishi. Tyto motory jsou vodou chlazené a mají dostatečný výkon pro každodenní práci. Model COMPAX CL 20 disponuje tříválcovým motorem, avšak modely COMPAX CL 26 a CL 26 PLUS jsou vybaveny čtyřválcem. Všechny nové traktory splňují emisní normu Stage V. 

 

 

Modely se vyrábějí v otevřené verzi vybavené ochranným rámem řidiče – ROPS s pevným volantem. Všechny ovládací prvky jsou v umístěny tak, aby byla zajištěna maximální ergonomie a jednoduchá práce s traktorem. Řidič má pohodlně po ruce všechny ovládací prvky, což zvyšuje bezpečnost i pohodlí obsluhy.

 

 

Více o ZETOR COMPAX klikněte zde