Představení krajského kalendáře pro rok 2024

publikováno v: Aktuality | 0

V pondělí bylo na Krajském úřadě Kraje Vysočina představeno 13 nádherných fotografií, které budou tvořit velkoformátový nástěnný kalendář pro rok 2024. Fotografie jsou z dílny Petra Lemberka a zachycují místa v regionu tak, aby vzbudila touhu po poznání. Možná i proto kalendář nese podtitul „Srdeční záležitost“.

Tento kalendář nebude možné zakoupit. Poslouží jako dárkový předmět pro obchodní partnery firem, které se podílejí na jeho vydání. Nebo pak bude využíván pro prezentační účely Krajské hospodářské komory Kraje VysočinaKrajské agrární komory Kraje Vysočina a Kraje Vysočina.

 

 

Na této společenské události byl přítomen i ředitel Milan Hájek ml., jelikož naše společnost patří mezi podílející se partnery.

Mimo jiné Milan Hájek ml. přebral i aktivity společenského charakteru, proto se již minulý týden účastnil setkání zástupců Rady Kraje Vysočina s významnými zástupci podnikatelského sektoru Kraje Vysočina a navázal pak návštěvou na představení již zmíněného kalendáře KRAJ VYSOČINA srdeční záležitost 2024.

 

„I přes velké obchodní vytížení jsem rád, že si udělal prostor a zúčastnil se těchto akcí. Tato vlastní zkušenost dává za pravdu, že některá doporučení nás zkušenějších ročníků mají svůj význam.“

Pěkný den přeje

Milan Hájek, emeritní ředitel