Poděkování Kamilu Zajíčkovi a zvolení nového předsedy

publikováno v: Aktuality | 0

24. 07. 2020 proběhla valná hromada v ZD Nové Město na Moravě, které se zúčastnilo 250 členů. Ředitel MOREAU AGRI VYSOČINA spolu se svým společníkem popřál před plným sálem nově zvolenému předsedovi Vláďovi Molvovi nejen mnoho pracovních úspěchů, trpělivosti a samá dobrá rozhodnutí, ale především zdraví, které zejména v této době je velice důležité.

U této příležitosti byl předsedovi, celému představenstvu i všem přítomným členům vystaven McCormick X8.680 VT DRIVE 310 PS v plném variu jako motivace pro další možné investice, vždyť kdo jiný než místní mají největší možnost mimořádné spolupráce.

Jako hlavní bod neplánovaného programu bylo také poděkování Ing. Kamilu Zajíčkovi za více než 26-ti letou spolupráci, jak zhodnotil ředitel MAV, jednalo se o podstatný kus života v sektoru zemědělství, v nímž ho právě Kamil učil se pohybovat.

Závěrem slovy ředitele: „Kamile ještě jednou díky za vše a opět hlavně to zdravíčko a ať máš pořád stejnou kondici jako dosud. Vybíhání schodů za Tebou je stále fuška 😊“.