Pluhy OPaLL- AGRI

publikováno v: Aktuality | 0

Orba. To je asi aktuální téma každého zemědělce. Neodmyslitelně patří do základního zpracování půdy a slouží k udržení kvality půdy.

Už na jaře tohoto roku společnost OPaLL-AGRI avizovala, že novinka ORION II nahradila etablované a zákazníky velmi oblíbené pluhy EUROPA a ORION. Pluhy ORION druhé generace mají za sebou úspěšnou sezonu sériové výroby. Svědčí o tom nejen zájem zákazníků, ale také fakt, že společnost OPaLL-AGRI se stala v roce 2023 jedničkou na trhu v prodeji pluhů na území celé republiky

V nabízeném portfoliu společnosti nalezneme nesené a polonesené pluhy. Mezi nejnovější typ nesených pluhů patří APOLLO I 140, které zastoupilo prodejně úspěšný typ JUPITER II 140.  Polonesené pluhy ORION pak byly nahrazeny již zmíněnou druhou generací téhož označení, tedy ORION II 180.

 

 

Hlavní prodejní taháky jsou bezesporu hydraulické doplňky, jako je hydraulické nastavení záběru, hydropneumatické jištění a hydraulický systém pro orbu mimo brázdu. Toto vybavení pak výrazně zvyšuje komfort obsluhy. 

Využíváme možnost pro aktivní předvedení našich pluhů OPaLL-AGRI přímo u zákazníků. Dokážeme tak pomoci s výběrem přesné konfigurace stroje. Pro případný zájem neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce.

Více informací o nesených a polonesených pluzích značky OPaLL-AGRI ZDE