Novoroční Slovo ředitele

publikováno v: Aktuality | 0
Vážení zákazníci, milí zaměstnanci, obchodní přátelé,

jsme na začátku nového roku. Uplynulý rok bohužel opět nepatřil k těm nejlehčím, vzhledem ke Covidové a společenské situaci, ale když se ohlížíme zpět, vidíme hlavně Vás, naše zákazníky. Ať už ty věrné, nové nebo „staronové“, kteří se k nám vrátili po určitých zkušenostech .Tím dokazujete a pevně v to doufáme, že to co děláme, děláme správně. Děkujeme za to. Co se týče obchodního oddělení, troufnu si tvrdit, že jsme vybudovali silný , zkušený a přitom mladý tým, kterému vždy kladu na srdce „neslibujte obchodní nesmysli, buďte realisti a raději prohrajte než za každou cenu prodat“.

I nadále Vám chceme přinášet modernější a kvalitnější služby, a proto se stále snažíme naše vybavení i celý náš areál modernizovat a přizpůsobovat se aktuálním trendům. Značné úsilí věnujeme i zdokonalování našich zaměstnanců, a proto podstupují pravidelná školení v tuzemsku i zahraničí. Za dobu historie naší společnosti, která loni oslavila neuvěřitelných dvacet let, si  naše firma v Maršovicích vydobyla své silné a stabilní postavení. Vím, že v mnoha ohledech je stále co zlepšovat, ale zároveň je příjemné slyšet od nemalého počtu zákazníků, že patříme ke špici ve svém oboru. Také jsem si vědom, že požadavky a nálady některých zákazníků jsou mnohdy za hranicí našich možností, ale i v těchto situacích jsme nakloněni konstruktivní diskuzi a otevřeni rozumným podnětům ke zlepšení práce celého kolektivu. Toto platí o to víc, v době kdy nevíme jakým směrem se budoucnost zemědělství a hlavně celé společnosti bude ubírat .Můžeme jen doufat, že negativní prognózy se nenaplní, případně  je budeme společně  eliminovat a závěr tohoto roku budeme hodnotit velmi kladně ke spokojenosti nejen vlastní ale především vaší .

A právě proto podnikáme kroky , které nás určitě zase posunou o kus dál. Asi největší změnou po 27 letech mého podnikání a dvaceti letech ředitelování právě na tomto postu dochází k zásadní změně. Milana Hájka od 1.1.2022 vystřídal na postu ředitele Milan Hájek ml. I když začátky nebyly se synem vůbec snadné, trpělivá až hodinářská práce se vyplatila a já tento post předávám, jelikož syna v obchodě již nemám co učit ba naopak věřím, že firma dostane nový mladiství a moderní impuls…

Naše strategie zůstává i nadále stejná :

  • Nechceme zvětšovat oblast, ale zkvalitňovat služby
  • Špičkovými produkty a kvalitními službami zajistit lepší produktivitu práce uživatelů
  • Zkvalitnit školení obsluh i k tomu dokončujeme naše nové školící centrum

 Vaše přízeň je naší jistotou !!!

Za celou firmu Moreau Agri Vysočina

Milan Hájek zk. a Milan Hájek ředitel