Novinka z Joskinu SCARIFLEX MAX R6D2S3

publikováno v: Aktuality | 0

SCARIFLEX MAX R6D2S3

Univerzální řešení kombinující luční brány a regenerátor trvalých travních porostů.
Prioritou belgické společnosti JOSKIN je především přizpůsobit své výrobky potřebám farmářů. Proto výrobce, který je lídrem ve výrobě strojů pro rozmetání a aplikaci hnoje / kejdy a zemědělských návěsů, přináší nový model provzdušňovače 2 v 1.

Princip:

Nový SCARIFLEX MAX tvoří 7 řad 3 různých nářadí. Pracovní hloubka může být individuálně nastavena podle potřeby. Nezávislé nastavení hloubky umožňuje také zvednutí jednoho ze tří nářadí, které pro danou práci není nutné.

Funkce:

  1. vyrovnávací brány – 1. řada tuhých škrabek na pružinách srovnává krtince a nahromaděný hnůj, 2. řadu tvoří vyrovnávací škrabky na polopružných listech pro kultivaci a rozložení hnoje a nahromaděné zeminy. Částice hnoje se tak rozdruží a zredukuje se i přežití parazitů během zimního období.
  2. regenerace – 2 řady pružných prstů pracují dostatečně agresivně jako vertikutátor, zlepšuje se tak růst a produktivita porostu. Tato operace se provádí po zimě s cílem regenerace a provzdušnění porostu.
  3. povrchová práce – 3 řady pružných prstů efektivně vytahují případný mech z povrchu země a jakoby „očešou“ travnatý porost – ideální pro pravidelnou péči.

Toto nářadí vám bude nápomocné před i po zimě, na regeneraci luk a pastvin a na jejich provzdušňování a údržbu během roku. V nabídce v pracovním záběru 6 a 7,2 m.

Pro více informací o provzdušňovačích JOSKIN klikněte ZDE.
Pro více informací o produktech JOSKIN klikněte ZDE.