Novinka společnosti Lucas G – odvíječe balíků

publikováno v: Aktuality | 0

Společnost Lucas G rozšiřuje svou řadu o 3 modely odvíječů balíků. Hlavním cílem je nabídnout širokou a na míru šitou řadu řešení bez ohledu na velikost nebo typ aplikace a tím vyjít vstříc očekávání všech chovatelů.

Lucas G zahajuje svou nabídku odvíječů balíků UBI – Unroll Bale Implement – s 3 modely:

  • UBI: odvíječ s 3 bodovým závěsem a pravostrannou distribucí, tento model je vybaven sklopným tělem pro efektivní odvíjení sena / Slámy / balené senáže jako standard. Nakládací rameno může být nastaveno hydraulicky k nakládání balíků různých rozměrů.
  • UBI Otočný: odvíječ s 3 bodovým závěsem, tento model má stejnou specifikaci jako předchozí model. Navíc je odvíječ vybaven rotací o 180 ° k distribuci na pravé straně, levé straně, nebo dokonce i ve středu, aby bylo možné aplikovat v různých konstrukčních podmínkách budovy.
  • UBI PIC: odvíječ 2 v 1 pro traktor nebo manipulátor. Vybaven 2 hroty pro nakládání balíku a odvíjecím naklápěcím tělem, distribuci lze provést ve standardu na pravé nebo levé straně, možností na přání je i oboustranná distribuce..

Všechny tyto modely mohou být vybaveny výsuvnými zuby pro efektivní odvíjení balíku a omezení vypadávání produktu pod stroj.

         UBI            UBI Otočný
Počet balíků 1
Celková výška (mm) 2300
Celková šířka (mm) 2100
Celková délka (mm)     1610
Výkon traktoru (HP) 50
Hmotnost (kg) 710 880
Více o produktech společnosti LUCAS G.