Moreau Agri Vysočina je novým partnerem Železnohorského traktoru

publikováno v: Aktuality | 0

Dne 20. srpna se koná již 8. ročník jednoho z největších setkání historických a moderních traktorů v Pardubickém kraji – traktoriáda Železnohorský traktor 2022. Tuto událost jsme si nemohli nechat ujít a firma Moreau Agri Vysočina se stala jejím partnerem.

A čím je tato událost výjimečná?

Jedná se o největší traktoriádu ve východních Čechách. Akce se účastní až 100 historických traktorů, z nichž je většina značky Zetor. Traktoriáda probíhá pod záštitou radního Pardubického kraje Miroslava Krčila. Uskuteční se ve Žďárci u Seče a v předchozím roce se dokonce objevila v televizním vysílání České televize, stanice :Déčko.

Zároveň se jedná o nekomerční akci. Pořadatelé jsou členové Sboru dobrovolných hasičů Žďárec u Seče a nadšenci z okolí, kteří odvádí práci bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek putuje na financování rekonstrukcí zdejšího areálu.

 

 

A na co se můžete od nás těšit?

Moreau Agri Vysočina bude zastupovat novodobou rovinu akce a vedle historických strojů představí moderní traktory značky Zetor. Kromě výstavy proběhne i spanilá jízda a těšit se můžete na komentovanou prohlídku naší techniky. Akci jsme podpořili firemními dárky, o které můžete soutěžit v rámci traktoriády celý den.

Takže pokud ještě nemáte program na konec letních prázdnin, dorazte s dětmi v sobotu 20. srpna do Žďárce u Seče a užijte si den plný zábavy a traktorů.

Více informací o akci naleznete na: http://zdarecusece.cz/zeleznohorsky-traktor-2022-traktoriada/