Hydraulické bočnice na tažených přepravnících balíků Joskin WAGO

publikováno v: Aktuality | 0

Nově je možné osadit tažené přívěsy Joskin WAGO hydraulickými bočnicemi (2 DA), které zajistí vyšší bezpečnost přepravy. Tyto bočnice zajistí jednodušší a bezpečnější nakládku díky snadnému ovládání hydraulických funkcí pro jejich zvedání, poté jsou udržovány v horní poloze zpětnými ventily. Lidský zásah je proto omezen na minimum a není potřeba kontrola utažení popruhů. Bočnice lze spouštět na obou stranách, tím je možné naložit pravou nebo levou stranu přepravníku.

Tyto hydraulické žebříky jsou speciálně navrženy pro použití s balíky s nejběžnějšími rozměry: dvě řady tří čtvercových balíků o výšce 90 cm, čtyř čtvercových balíků o průměru 70 cm a dvě nebo tři řady kulatých balíků o průměru od 120 cm do 200 cm. Hlavní konstrukce je vyrobena z kulatých trubek, aby nedošlo k poškození balíků.

Výhody:

• zajištění celého nákladu během přepravy;
• významná úspora času při nakládce a vykládce a snadnější zásah obsluhy díky ovládání zvedání a spouštění z traktoru (není potřeba používat popruhy a sledovat jejich utažení);
• univerzálnost – lze použít se všemi tipy balíků.

POZNÁMKA:

JOSKIN nabízí několik typů přepravníků na balíky:

• tažené modely s točnou, listovým odpružením a pružinou, která drží oj v horní poloze;
• polopřívěsné modely se zesílenou pevnou ojí.

Jsou dostupné s 1, 2 nebo 3 nápravami, délkou od 6 do 12 m a nosností od 7 do 20 t. Jejich šířka 2,5 m umožňuje snadné umístění balíků mezi vnitřní hrany.

Pro více informací o jednotlivých modelech přepravníků balíků Joskin WAGO klikněte ZDE.