Festival rekordů Pelhřimov – předání titulu

publikováno v: Aktuality | 0

Rádi bychom vás tímto pozvali na jubilejní 30. ročník multikulturního festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Jedná se o největší akci svého druhu v Evropě a koná se ve dnech 12. a 13. června 2020.

Festival proběhne pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka a starosty města Pelhřimova Ladislava Meda. Významnou součástí festivalového programu je udílení výročních cen REKORDMAN ROKU. 

Je nám potěšením oznámit, že náš společný rekord v rámci VYSOČINA ZETOR SHOW, byl vybrán jako rekord roku ve své kategorii s oficiálním zápisem:

„Nejvíc traktorů jedné značky v jedoucí koloně. MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r. o., KRAJ VYSOČINA a ZETOR TRACTORS a.s. uspořádaly odbornou přehlídku VYSOČINA ZETOR SHOW II., v rámci které se 19. září 2019 v biatlonovém areálu Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě sjelo 237 traktorů zn. ZETOR, které se poté s odstupy do 50 cm seřadily do řady dlouhé 1125 m, která posléze vytvořila další rekord v nejdelší jedoucí koloně traktorů.“

Titul bude slavnostně udělen v sobotu 13. června 2020 v rámci večerního programu, který se koná na hlavním festivalovém pódiu na Masarykově náměstí. 

Rádi bychom Vám všem, jenž jste se stali součástí akce VYSOČINA ZETOR SHOW, ještě jednou moc poděkovali za účast a podporu, bez které by se nestala tak úspěšnou a s tak pozitivním ohlasem. Děkujeme.

Charakteristika festivalu: největší akce svého druhu v Evropě, návštěvnost cca 15 000 lidí, desítky rekordmanů a účinkujících, zásobárna podkladů pro Českou knihu rekordů, stěžejní mediální událost, držitel cen Grand PRIX Regiontour a Stříbrná jeřabina udělované BVV a Krajem Vysočina.

Rekordní dění na pelhřimovském náměstí je v průběhu festivalu namícháno s kvalitními koncerty, tanečními vstupy, dobrou zábavou, jídlem i pitím.