Biatlonové závody se pomalu překlápí do své druhé poloviny

publikováno v: Aktuality | 0

Přestože už jsme skoro v půlce MS v biatlonu, nepříznivé počasí je stále vytrvalé. Proto i nadále pomáháme organizátorům závodu se zajištěním dostatku sněhu na tratích. 

 

 

Avšak nenecháváme si ujít ani strhující atmosféru každého závodu jakožto fanoušci. Zástupci naší společnosti jsou každý závod na značkách a hlasitě podporují domácí i zahraniční biatlonisty.

 

Jinak tomu nebylo ani během nedělních závodů, kde vznikl rozhovor mezi naším event managerem a redaktorem informačního serveru zlin.cz Janem Čadou. Níže vkládáme menší úryvek z celého rozhovoru. 

 

„Vozíme třemi soupravami, což jsou nákladní vozy se speciálními nadstavbami a nakladači sníh na trať. Vyrážíme potřetí a věřím, že naposledy. Pořád je z čeho brát, z obrovské zásoby padesáti tisíc kubíků umělého sněhu, který se připravoval velmi prozíravě před mistrovstvím v mrazivých časech, zbývá ještě necelá polovina, v tomto směru je to v pohodě. Nechci, aby to znělo nadneseně, ale pro nás je to hrdost a radost zároveň, že můžeme pomoci, mimochodem pořadatelů se na šampionátu podílí až tři tisíce,“ vysvětluje zkušený manažer.

zdroj: zlin.cz, autor: Jan Čada

 

Celý článek naleznete ZDE