Biatlonové šílenství je u konce…

publikováno v: Aktuality | 0

Třetí kolo Světového poháru v Novém Městě na Moravě bylo oslavou sportu, oslavou biatlonu. Přineslo radost i smutek, pády i velká vítězství, nabídlo dramatické zápletky, představilo nové vycházející hvězdy a potvrdilo roli vládce Martina Fourcada. Přímo ve Vysočina Areně sledovalo biatlonové „šílenství“ rekordních 123.500 diváků, kterým nakonec nadělila pod vánoční stromek dárek v podobě vítězství Gabriela Koukalová. Strhující finále!

Nezanedbatelným počtem se mohla pyšnit i výprava MOREAU AGRI VYSOČINA, jenž byla díky zimním čepicím pěkně slazená a dobře rozpoznatelná. Výčet lidí, kteří se přímo zúčastnili akce je natolik pestrý, že ani nemá cenu se pokoušet každého vyjmenovat, ale námatkou zahrnoval předsedy významných podniků, sportovní špičky, ředitele, spolupracovníky či ministra zemědělství. Jednodušší bude se podívat do naší galerie :-).

Diváci, kteří nevyužili tuto příležitost mohou litovat hned dvakrát, díky elektrizující atmosféře a senzačnímu vítězství na straně jedné a faktu, že si s největší pravděpodobností Nové Město na Moravě bude muset na další pořádání nejvýznamnější biatlonové akce, která se ve Vysočina Aréně konala poprvé v roce 2013, počkat minimálně do roku 2023 na straně druhé.