31 dní do startu Vysočina Zetor Show

publikováno v: Aktuality | 0

Přesně měsíc zbývá do startu Vysočina Zetor Show! A na co se můžete těšit?

Čeká Vás nabitý program, který bude zaměřený především na odborné školství na Vysočině. Budou zde představeny moderní trendy v zemědělství a pracovní příležitosti pro absolventy.

Proběhne zde MČR jízdy zručnosti traktorem s vlekem a Manitou Cup. Budete moci vidět výstavu modelů zemědělských strojů ze stavebnice Merkur, které vytvořili žáci základních škol. Jejich počet se pokusí zapsat do České knihy rekordů. Součástí výstavní plochy bude i velkorysá expozice zemědělských strojů domácích i zahraničních značek.

Dále se můžete těšit na ukázku sportovního dřevorubectví STIHL TIMBERSPORTS, autogramiádu hokejisty Martina Nečase spolu s biatlonisty Ondřejem Moravcem, Jonášem Marečkem a sportovním ředitelem českých biatlonistů Ondřejem Rybářem.

Během dne Vás bude hudebně doprovázet kapela MAYDAY. Celou akci pak uzavře koncert kapely MIG 21.

Samozřejmě nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky, pro které budou připraveny znalostní soutěže a různé herní aktivity.

 

Tak se přijďte podívat! Těšíme se na Vás!

 

Pokud máte zájem zájem se zapojit do spanilé jízdy traktorů, můžete se registrovat na Registrace pro účastníky konvoje Zetorů – Zetor Show (zetorshow2024.cz) nebo v den konání akce. 

 

Více o akci na: Zetor Show 2024 – Zetor Show