Nový model pluhu R6 od společnosti Grégoire Besson

publikováno v: Aktuality | 0

Model R6

Společnost Grégoire Besson uvedla na trh nový model pluhu s označením R6. Tento model byl poprvé představen na veletrhu v Hannoveru. Jedná se o nesený pluh, který je možno nakonfigurovat od 3 do 6 radlichydraulickým jištěním nebo se střižným kolíkem. Tento pluh má speciální tvar rámu do ,,písmene Z," díky němuž už nebudete mít problém se zadním kolem z hlediska ob-orávání různých překážek. Zároveň díky pozici kola je pluh ideálně vyvážen a to jak při práci tak i přepravě. Tato nová řada bude v dalších letech rozšířena na řadu R8, kde bude možnost sestavit nesený pluh o 5,6 nebo 7 radlicích. K vidění bude také na tradičním mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO ve dnech 3.-7.4.2016.

Technická specifikace:

A, Otoč: Otoč-popis 1. Hydraulická pístnice RH 615 mm s průměrem pístnice 115 mm 2. Tlumič rázů – slouží k pohodlné přepravě stroje (patent Grégoire Besson) 3. Čep s drážkou pro zapojení 3.bodu 4. Akumulátor k nastavení tlaku tlumiče rázů 5. Hydraulické zajištění,odjištění pluhu (pro přepravu – pohodlně z kabiny) 6. Akumulátor k nastavení tlaku hydraulického jištění 7. Zajištění čepu proti rotaci (nezlomí se)
B, 100% nezávislé nastavení záběru prvního tělesa a vyrovnání pluhuNastavení záběru
  1. Mechanické nebo hydraulické nastavení vyrovnání pluhu
  1. Mechanické nebo hydraulické nastavení záběru prvního tělesa
C, Nastavení pracovního záběru pomocí ,,ozubené podložky,,R6 - nastavení záběru
  • 5 pracovních pozic s možností volby záběru 30, 35, 40, 45, 50 cm
  • Jednoduchost, snadné a rychlé nastavení
D, Nové kotvy
  • Působení síly na střed odhrnovačky snižuje celkový odpor pluhu (potřeba menšího výkonu traktoru, úspora paliva) a zároveň snižuje opotřebení vyměnitelných dílů.Nové kotvy
 
  1. Rovnoměrné rozložení síly
  2. Tažná síla je přenesena na střed odhrnovačky
   
 
   

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.